Lovely 1 Bed Room Private Room Close To Norreport

Nørregade 34a 34a 3, Copenhagen City Centre, København, Danmark - Vis på kortet
5.5/10 · 7 anmeldelser

Lovely 1 Bed Room Private Room Close To Norreport ferielejlighed ligger 15 min. Kørsel fra Kobenhavn Kastrup lufthavn.

Placering

Der er banegården i nærheden og Danmarks Nationalmuseum inden for 13-minutters gang derfra. IMAX Tycho Brahe Planetarium er 1 km herfra. Til drinks og mad er der Paludan's Book & Cafe og Café Nutid i nærheden, ca. 250 meter derfra. Den Hirschsprungske Samling er en kort taxatur væk, og Arbejdermuseet er også tæt på.

Værelser

For yderligere bekvemmelighed er der 2 badeværelser.

Mad & Drikkevarer

Dine egne måltider kan tilberedes i et fuldt udstyret køkken.

Hvorfor vælge Lovely 1 Bed Room Private Room Close To Norreport København?

Vælg værelse

Vigtigste faciliteter

  • Internetadgang

General
  • Internetadgang
1/6

Internet

  • Wi-Fi
  • Wi-Fi på værelserne

Parkeringsmuligheder

  • Parkering

I køkkenet

  • Køkkengrej/ Køkkenredskaber

På badeværelset

  • Vaskemaskine

Vigtig information

Indtjekning:
fra 13:00 indtil 23:00
Udtjekning:
indtil 10:00

Hvornår bliver du?

Fra USD 143 per nat
Indtjekning 2 Jul 2026
Udtjekning 3 Jul 2026
Gæster 2 gæster

Voksne:

2

Børn:

0
Alle priser er bekræftet
Sådan bekræftede vi priserne Vores team tjekker regelmæssigt priser for at sikre, at du ser de lavest tilgængelige priser. Vi sammenligner dem med hotelpriser og andre udbydere. Hvis der dukker rabatter eller kampagner op, opdateres priserne på vores hjemmeside i overensstemmelse hermed.

Værelser

Billeder af Lovely 1 Bed Room Private Room Close To Norreport København

Beliggenhed af Lovely 1 Bed Room Private Room Close To Norreport København

Nørregade 34a 34a 3, Copenhagen City Centre, København, Danmark

Vartegn
Gode restauranter
Transport

Steder i nærheden

    Gæsteanmeldelser om Lovely 1 Bed Room Private Room Close To Norreport København

    Baseret på vurderinger fra betroede udbydere

    Skriv anmeldelse

    Hvornår rejste du?

    Dit bedømmelsespoint

    Meget dårligt
    Fremragende

    Dine oplysninger

    Hvor er du fra?
    Tak for det! Tak for at du tog dig tid til at dele din oplevelse. Din anmeldelse vil snart blive offentliggjort

    Anmeldelse er ikke sendt.

    Prøv igen.

    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Britisk pund
    • AUD Australsk dollar
    • CAD Canadisk dollar
    • BRL Brasiliansk real
    • CNY Kinesiske yuan
    • CZK Tjekkiske koruna
    • DKK Dansk krone
    • HKD Hong Kong dollar
    • ILS Nye israelske shekel
    • JPY Japanske yen
    • MYR Malaysisk ringgit
    • NZD Newzealandsk dollar
    • NOK Norsk krone
    • PLN Polske zloty
    • RON Rumænske lei
    • RUB Russisk rubel
    • SAR Saudi riyal
    • SGD Singapore dollar
    • ZAR Sydafrikanske rand
    • KRW Sydkoreanske won
    • SEK Svensk krone
    • CHF Schweizerfranc
    • TRY Tyrkisk lira
    • UAH Ukrainsk hryvnia
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thailandsk baht
    Vælg sprog
    100% Verificerede anmeldelser
    Hvornår bliver du?
    Fra USD 143 per nat
    Indtjekning 2 Jul 2026
    Udtjekning 3 Jul 2026
    Gæster 2 gæster

    Voksne:

    2

    Børn:

    0
    Alle priser er bekræftet
    Sådan bekræftede vi priserne Vores team tjekker regelmæssigt priser for at sikre, at du ser de lavest tilgængelige priser. Vi sammenligner dem med hotelpriser og andre udbydere. Hvis der dukker rabatter eller kampagner op, opdateres priserne på vores hjemmeside i overensstemmelse hermed.
    Check-in og checkout
    2 Jul 2026
    3 Jul 2026
    Gæster
    2 gæster
    Vi er her for at hjælpe
    Hej! Har du et spørgsmål? Send os en besked – vores team hjælper dig gerne.
    Dine oplysninger:
    Emne:
    Besked:
    Thank you for your message. Vi vender tilbage til dig snarest!
    Din besked blev ikke leveret
    Vigtig information
    Lovely 1 Bed Room Private Room Close To Norreport
    Indtjekning:
    fra 13:00 indtil 23:00
    Udtjekning:
    indtil 10:00